[SS]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[SS]

От всякаде чуваме клюки за нас стига, ТАНГРА отново е в вишата лига!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво е акция?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
vijikey
Admin
Admin



Брой мнения : 1
Registration date : 26.10.2007

Какво е акция? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво е акция?   Какво е акция? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 9:36 pm

Здравейте братлета,
тази тема е по-спецялно за новодошлите в гилда герои...

1.Какво е "акция"?

Акцията е период от време, в който всички членове на гилда задружно събираме злато за следващия ъпгрейд.

3.Как се събира златото и колко време продължава акцията?

Акцията освен, че е колективно действие може да се разглежда и като индивидуално. Сумата необходима за следващия ъпгрейд се намира в постройката и всеки следващ ъпгрейд струва 3 пъти повече от предишния. Аз взимам общата необходима сума и я деля на броя на играчите членуващи в гилда. Получената сума всеки трябва индивидуално да внесе в касата на гилдията. От това за колко време общо всички ще си внесем изискващото се от нас злато зависи и продължителността на акцията, но ако например аз си внеса сумата още първия ден за мен акцията свършва. Желателно е всеки от нас за максимално кратък срок да внесе своето злато, за да ъпгрейднем по-бързо нивото, да отцепим конкуренцията и да забравим за акцията като се наслаждаваме на дългата почивка след нея. Тази тактика на игра определено стяга колектива ни и ни прави уникални.

4.Каква е тая почивка и колко е дълга?

След всяка акция има почивка. По наше правило почивката е с продължителност 4 пъти повече от дължината на самата акция, но естествено тя зависи и от конкуренцията ни, която колкото повече напредва с парите за следващото ниво толкова повече се вижда началото на нашата следваща акция.

СЪВЕТ

Когато сте в процес на събиране на злато като част от общата акция по-добре всичко, което искарате да го касирате веднага. За момент оставяте героя си, не му купувате предмети не го тренирате, но само временно. След това в почивката ще имате предостатъно време да си наваксате и да го стегнете. Аз лично съм създател на ТАГНРА и от началото прилагам тая тактика на събиране на злато, защото едно че задължителната дневна вноска те кара да се чустваш вместо като член на силна гилдия като роб, друго че ако участвате на аукциона дневната вноска сериозно може да ви обърка плановете. С гордост мога да кажа, че тактиката ни е уникална защото всички останли гилдии прилагат "робската тактика" ако мога така да я нареча със задължителна дневна вноска. Освен, че е уникална тя е и успешна, ФАКТ ! Smile


Успех братлета и ако има нещо неясно винаги може да напишете или тук или да ме питате в самата игра на лично.
Върнете се в началото Go down
Tedio

Tedio


Брой мнения : 1
Age : 30
Registration date : 03.08.2008

Какво е акция? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е акция?   Какво е акция? Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 9:23 pm

znam znam lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Maximus[[BG]]

Maximus[[BG]]


Брой мнения : 2
Registration date : 21.01.2009

Какво е акция? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е акция?   Какво е акция? Icon_minitimeСря Яну 21, 2009 12:51 pm

mersi 4e si napisal ama znaeme Razz [url]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво е акция? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е акция?   Какво е акция? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво е акция?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
[SS] :: За Тангра ! :: Важно !!!-
Идете на: